Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej, rodinný dům, Ostrava - Koblov, ul. Antošovická

Rezidenční domy Koblov-Vrchy nabízejí skvostné bydlení v srdci krásné přírody pod kopcem Landek na okraji Černého lesa. V překrásné krajině plné zeleně pouhých 7 km od centra Ostravy jsme pro vás v sousedství mateřské a střední školy vybudovali šest moderních rodinných domů. Nové domy v městské části Koblov byly postaveny za použití nejnovějších technologií, odpovídají těm nejvyšším standardům a jejich čistý a moderní design vás okouzlí. Kombinace překrásné přírody a skvělé dostupnosti služeb krajského města řadí rezidenci Koblov Vrchy k tomu nejlepšímu bydlení, které se dnes v okolí Ostravy nabízí.

Popis nemovitosti

Nadčasový dům Odra je do detailů promyšlenou stavbou, která nadchne svým designem i dispozicemi.

Na zkosenou střechu samotné stavby plynule navazuje střecha stání pro auta. Fasáda domu je obložena přírodním kamenem, který dává celému provedení styl a eleganci. Odra přichází také s výborným vnitřním řešením, v němž hrají prim otevřené prostory, chytré využití ploch a dostatek místa k uložení sezónního oblečení či sportovního vybavení.

Dům Odra je dokonalým řešením pro rodinu, která touží po moderním bydlení v přírodě, jen co by kamenem dohodil od vymožeností centra města.

Luxusní dům Landek v sobě nese prvky funkcionalismu, a je tak určen pro všechny milovníky moderního bydlení.

Dům s rovnou střechou a dobře promyšleným krytým stáním pro auta nabízí velkorysé prosklené plochy, zajišťující dostatek přirozeného světla a neskutečné výhledy do zeleně. Terasa každého domu je situována tak, aby poskytovala soukromí, a přitom vytěžila maximum z nádherné přírody v okolí.

Interiéry domu jsou řešeny jako otevřené prostory, kterým dominuje hlavní místnost s obývacím pokojem a krbem, jenž navodí nejen skvělou atmosféru, ale při nižších venkovních teplotách také snadno vytopí celý dům.

3D scan

Fotogalerie

Kontaktní formulář